VODABOND ile Herkes Evinde Usta

Blog geri dön

VODABOND ile Herkes Evinde Usta

NM Dış Ticaret olarak geliştirdiğimiz Vodabond ve Vodaseal ürünleri ile herkes evinde usta oldu.Pandemi şartları dolayısıyla evde bolca vakit geçirdiğimiz bugünlerde, normal şartlarda vakit ayırıp da yapamadığımız evimizdeki tamirat ve tadilat işleriyle daha fazla meşgul olabiliyoruz.

Vodabond yapıştırıcılar bu işlerde kullanabileceğiniz tüm desteği size sağlıyor. Daha önce zor diye düşündüğünüz birçok tamirat, Vodabond yapıştırıcı seçenekleri ile kolay hale geliyor. Vodabond TamirET hızlı süper yapıştırıcı evdeki tamiratlarda kullanabileceğiniz mükemmel bir seçenek.

TamirET hem hızı, hem tüm yüzeylerde kullanılabilmesi, hem de üstün yapıştırma gücü sayesinde evde yapıştırma gerektiren tüm tamiratlarda en iyi seçenek olarak öne çıkıyor.VODABOND markasının yapıştırıcı olarak kullanıcılara sunduğu bir diğer seçenek VODABOND MonteEt. Bu ürün ise çok yönlü kullanılabilecek bir montaj malzemesidir. Hem silikon yerine kullanılabilecek bir Hybrid Polymer sızdırmazlık macunudur, hem de üstün dayanıklılık ve yapıştırma gücü sunan bir montaj yapıştırıcıdır. Kuruma süresi her ne kadar 24 saati bulsa da, nihai dayanıklılıkta ve esnek yapıştırmada rakip tanımaz bir üründür. Bu ürün ile çok rahatlıkla matkap kullanmadan bir montaj işlemi yapabilirsiniz.

Örnek olarak duvarınızı delmeden duvarınıza bir raf asabilirsiniz Vodabond MonteEt ile veya bir ayna yapıştırabilirsiniz. Duşakabin kenarından bir su sızıntısını MonteET ile önleyebilirsiniz veya hiç matkap kullanmadan bir ev aletini duvara monte edebilirsiniz.

Blog geri dön